O nás

Agentura Pilsenjoy s.r.o.

Prožijte Plzeň a plzeňský region tak, jak jste si vždycky přáli! Plzeň, město, které dalo díky pivu Pilsner Urquell jméno více než 70% všech piv na světě. Město, které se právem pyšní titulem Evropské hlavní město kultury 2015. S Vaším turistickým expertem na město Plzeň a plzeňský region, agenturou Pilsenjoy, je snadné zažít Plzeň přesně způsobem, který je šitý na míru právě Vám. Nenabízíme Vám jen prohlídky nebo návštěvy, ale  ZÁŽITKY A PŘÍBĚHY! 

Jsme tým z Plzně vedený profesionálem, který miluje cestování. Celou svou profesní kariéru pracoval v cestovním ruchu a během svého života měl jedinečnou možnost procestovat velkou část světa. Vždycky se ale rád vracel domů, do Plzně. Ze svých cest po světě i z profesní praxe si přináší bohaté zkušenosti na poli cestovního ruchu, smysl pro detail, vnímání standardu kvality služeb i zákaznického servisu. A právě světový standard na poli cestovního ruchu nabízíme v lokálním prostředí Plzně i jejího okolí.

Známe dokonale místní lidi, gastronomii, zvyky, speciality, zajímavosti i zákoutí. A jsme připraveni se o to všechno s Vámi podělit formou jedinečných příběhů a nezapomenutelných zážitků.

Proto nechte na nás sestavení nejvhodnějšího programu, zajištění nejlepšího ubytování za příznivou cenu, výběr vyhlášené místní restaurace nebo koordinaci potřebné dopravy. Vy si s Pilsenjoy pak budete moci bez starostí užít Plzeň plnými doušky!

O nás

Nahoru

Náš tým

Mgr. Tomáš RabochMgr. TOMÁŠ RABOCH

Zakladatel a výkonný ředitel

Tomáš Raboch vystudoval na Západočeské univerzitě v Plzni komunikaci v kombinaci s cizími jazyky. Již na střední škole měl možnost v rámci Rotary Exchange strávit jeden studijní rok v Kanadě a cestování a poznávání cizích zemí jej provází i dál v životě. Delší dobu žil také v USA a Norsku.

Celou svou dosavadní kariéru pracuje v cestovním ruchu a ve službách. V minulosti 11 let v Plzeňském Prazdroji v úseku Tourism and Heritage na vedoucích a manažerských pozicích. V roce 2015 založil a nyní vede incomingovou cestovní kancelář a agenturu Pilsenjoy s cílem přinášet návštěvníkům, hostům a zákazníkům nezapomenutelné zážitky a jedinečné příběhy se smyslem pro detail, vnímáním standardu kvality služeb a zákaznického servisu na světové úrovni. Aktivně působí i v rámci tzv. Industriálního cestovního ruchu jako Národní reprezentant ERIH a je členem Rotary klubu v Plzni.

Ing. Eva Špalová 

Event koordinátor, průvodce

Eva se narodila v Plzni, po studiích stavební statiky a práci v oboru dopravního inženýrství v Praze žila s rodinou od roku 1990 v Německu. Tam nastřádala několikaletou praxi jako lektorka počítačových a jazykových kurzů a vyučující matematiky, ale zároveň se začala věnovat i oblasti navazování kontaktů v mezinárodní oblasti. Na Oddělení zahraničních styků na Hochschule Furtwangen byla zodpovědná pro kontakty s německými školami v zahraničí, pomáhala několika německým firmám při hledání partnerů v České republice. Již téměř 20 let překládá z němčiny, v posledních letech žije střídavě v Plzni a v Německu.

Působí i jako průvodkyně, zejména v Plzeňském Prazdroji a v Plzni.

 

Ing. DANIEL ŠPALE 

VIP Průvodce

Daniel se narodil v Německu a vyrůstal dvojjazyčně. Do 18 let žil ve Schwarzwaldu, kde v roce 2012 odmaturoval. V témže roce začal na Západočeské univerzitě v Plzni studovat obor Matematika a management, po dokončení bakalářského studia pak magisterský obor Finanční matematika a statistika. Již souběžně se studiem využíval aktivně své jazykové znalosti (kromě němčiny také angličtina, španělština, francouzština) – nejprve v Koordinačním centru česko-německých výměn mládeže TANDEMv Plzni, poté vedl kurzy němčiny, v pivovaru Pilsner Urquell působil jako VIP-průvodce a ve firmě Škoda Transportation se stal koordinátorem projektu pro Deutsche Bahn. Po dokončení studia v roce 2017 nastoupil na doktorandské místo na Západočeské univerzitě a paralelně s tím na částečný úvazek jako Projekt-Manager Junior do Škody Transportation. Ve volném čase se nadále věnuje činnosti průvodce.

 

Ing. Michaela SucháIng. MICHAELA SUCHÁ

Projektový manažer

Michaela Suchá působí v cestovní kanceláři Pilsenjoy na pozici Projektového manažera a soustředí se na vývoj a zajištění programů pro individuální klienty i skupinové zájezdy. Navrhne pro vás řešení na míru vašim přáním a postará se o to, aby váš program byl domyšlen do nejmenších detailů. Věnuje se také přípravě teambuildingových aktivit.

Po absolvování oboru Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze se rozhodla získat pracovní zkušenosti a jazykové dovednosti během dvouletého pobytu ve Velké Británii. Po návratu do České republiky se jako marketingový manažer mezinárodní společnosti Bovis Lend Lease věnovala B2B marketingu, PR a eventům pro klienty. Poté své nadšení pro cestovní ruch naplno uplatnila během více než šestiletého působení v Plzeňském Prazdroji v úseku Tourism and Heritage jako specialista destinačního marketingu.

 

MgA. Monika Rabochová

MgA. MONIKA RABOCHOVÁ

Produkční specialista

Po úspěšném ukončení studia na osmiletém gymnáziu vystudovala obor Divadelní produkce na Divadelní akademii múzických umění (DAMU). Během studia se produkčně podílela na několika projektech, např. festival Divadelní léto pod plzeňským nebem, Festival Divadlo, site specific projekt na Klínovci s názvem Lanostory aj. Absolvovala také několik dlouhodobých jazykových pobytů v zahraničí (Vancouver, Edinburgh, Vídeň, Lindau). Po studiu se profesně odklonila a nastoupila do rodinné firmy se zdravou výživou HerBio s.r.o. Ovšem stále se podílí na přípravě a vzniku festivalu Divadelní léto pod plzeňským nebem.

Ve firmě Pilsenjoy zajišťuje  produkční podporu vybraných akcí.

 

TÝM ZKUŠENÝCH PRŮVODCŮ

Abychom vám zajistili perfektní zážitky, budou se o vás během programu v Plzni či zájezdu po České republice starat naši pečlivě vybraní průvodci. Do našich řad vybíráme nadšené a aktivní průvodce s bohatými znalostmi a skvělými organizačními a komunikačními schopnostmi, kteří hovoří plynně vaším jazykem.

Standardně vás naši průvodci budou provázet česky, anglicky, německy, holandsky, francouzsky, italsky či čínsky. Pokud byste měli zájem o jiný jazyk, napište nám, uděláme maximum pro to, abychom vám kvalitního průvodce zajistili ve vašem jazyce.

 

Nahoru

Užití fotografií

Fotografie použité na webu pocházejí z archivů společností Plzeň Turismus s.r.o. (www.visitpilsen.eu), Plzeňský Prazdroj a.s. (www.prazdrojvisit.cz) a Pilsenjoy s.r.o. (www.enjoypilsen.cz) a jsou užity s jejich souhlasem.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet