Návštěvníci

Chystáte se sami, s partou přátel, či partnerem do Plzně a nemáte čas trávit hodiny plánováním a vyhledáváním na internetu?

Objevujte Plzeň s námi a užijte si dovolenou bez starostí.

Vyberte si jeden z našich tematických programů, zaplaťte online a ostatní zařizování přenechte nám. Vy si v Plzni užijte pouze okamžiky, na které budete rádi vzpomínat.

Nevyhovuje Vám aktuální nabídka? Napište či zavolejte, co chcete v Plzni zažít. My Vám zajistíme ubytování v příjemném hotelu, dopravu, program se zkušeným průvodcem i zážitky na míru. Sestavíme pro Vás přesně takový zážitek v Plzni a okolí, který Vás bude bavit a budete o něm s nadšením vyprávět rodině a známým.

Půldenní a večerní programy

Jedete do Plzně jen na skok a chcete poznat to nejlepší?

Vyberte si z naší nabídky půldenní nebo večerní program podle Vašich zájmů. Ať máte rádi dobré jídlo a pití, pivo, kulturu, historii, architekturu, sport nebo trochu adrenalinu, najdete zde ten pravý program přímo pro Vás.

To nejlepší z PlzněTo nejlepší z Plzně Za historií města a piva centrem PlzněZa historií města a piva centrem Plzně Příběh piva – večerní programPříběh piva – večerní program Putování po minipivovarech PlzeňskaPutování po minipivovarech Plzeňska Noční PlzeňNoční Plzeň

Nahoru

Celodenní programy

Zdržíte se v Plzni déle a už máte zajištěné ubytování?

Každý z našich celodenních programů Vám představí to nejlepší z Plzně z jiné perspektivy. Zvolte si variantu, která je nejbližší Vašemu srdci a náš zkušený průvodce zajistí, abyste si tento den v Plzni báječně užili.

Plzeň – město osvobozené americkou armádouPlzeň – město osvobozené americkou armádou Plzeň a plzeňské pivo v jednom dni s večerním programemPlzeň a plzeňské pivo v jednom dni s večerním programem

Nahoru