Firmy

Plánujete firemní akci, teambuilding, konferenci nebo setkání s obchodními partnery v Plzni a okolí? Obraťte se na nás.

Nejsou účastníci z Plzně? Nevadí.

Stačí nám přes náš poptávkový formulář, e-mail nebo telefonicky sdělit potřebné informace a představy a my vše za Vás vyřešíme. Sestavíme Vám kompletní nabídku služeb na míru s garantovanou kvalitou a profesionálním přístupem během přípravy i v průběhu akce. A Vy ušetříte čas, trápení i peníze.

Nabídka pro firmy

Firemní akce na klíč:

Představujeme Vám vzorová řešení vybraných firemních akcí, které jsme schopni pro Vás ve spolupráci s Plzeňským Prazdrojem a dalšími našimi partnery zajistit na klíč. Vy nám pouze sdělíte Vaše představy a požadavky a my se postaráme o komunikaci se všemi dodavateli a akci Vám připravíme na míru.

Zaujala Vás naše nabídka. Neváhejte se na nás obrátit s nezávaznou poptávkou.

 

Výběr z našich referencí (kliknutím na logo zobrazíte detaily akcí):

BoerseASAHIOxymetalContaboSIT PlzeňAlbert ČRCSKA SofiaOlympiacos FCCerticonČeská kardiologická společnostAgra pojišťovnaTBEXIndustry OpenIBD MasterclassZL productionMattoniEurosoftwareAutoneumKonplanISCARTSP DataAREVAKRUK ČR a SRFC Viktoria PlzeňNotářská komora ČRŘízení letového provozu ČRSABMillerT-MobilePFC Ludogorets RazgradFK Karabach AgdamAS ŘímTechmaniaALFA SOFTWAREBidvestČSOBElfetexPlzeňský PrazdrojPerfect ClinicČeský SoftwareNDR TVZČU v PlzniCzechTourismERIHKerio Technologies