Firmy

Plánujete v Plzni a okolí konferenci nebo Vám přijedou obchodní partneři či kolegové na  firemní akci a Vy potřebujete zajistit všechny služby s tím spojené?

Snažíte se najít vhodný prostor a zjistit, kde je v daný termín ubytovat? Přemýšlíte, jak se dostanou do Plzně? Lámete si hlavu s vymýšlením doprovodného programu nebo rezervací vhodné restaurace na oběd či večeři? O to vše je s námi postaráno! Stačí nám přes náš poptávkový formulář, e-mail nebo telefonicky sdělit potřebné informace a představy a my vše za Vás vyřešíme. Sestavíme Vám kompletní nabídku služeb na míru s garantovanou kvalitou a profesionálním přístupem v přípravě i v průběhu akce. A Vy ušetříte čas, trápení i peníze.

Info

Akce na klíč v Plzni a Plzeňském Prazdroji:

Ve spolupráci s Konferenčním centrem Secese Plzeňského Prazdroje jsme pro Vás přichystali nabídku zajištění Vaší akce na klíč. Vy nám pouze sdělíte Vaše představy a požadavky a my se postaráme o komunikaci se všemi dodavateli a akci Vám připravíme na míru. Prohlédněte si vzorová řešení vybraných akcí:

  Zajímají Vás novinky a programy, které připravujeme? Zaregistrujte se do naší databáze a my Vám je budeme zasílat.

 

Výběr z našich referencí (kliknutím na logo zobrazíte detaily akcí):

CSKA SofiaOlympiacos FCCerticonČeská kardiologická společnostAgra pojišťovnaTBEXIndustry OpenIBD MasterclassZL productionMattoniEurosoftwareAutoneumKonplanISCARTSP DataAREVAKRUK ČR a SRFC Viktoria PlzeňNotářská komora ČRŘízení letového provozu ČRSABMillerT-MobilePFC Ludogorets RazgradFK Karabach AgdamAS ŘímTechmaniaALFA SOFTWAREBidvestČSOBElfetexPlzeňský PrazdrojPerfect ClinicČeský SoftwareNDR TVZČU v PlzniCzechTourismERIHKerio Technologies