Do Plzně za historií, kulturou a divadlem

Poznejte dokonale Plzeň a seznamte se s příběhy z historie a divadelní slávy tohoto města! Projděte se Plzní po povrchu i pod povrchem a během prohlídky Plzeňského historického podzemí pronikněte opravdu do hloubky do dějin města. Divadlo a divadelní milníky si připomeňte u divadla J. K. Tyla a Nového divadla vybudovaného v rámci projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015. Součástí programu je i vstup do Muzea loutek a tříchodový oběd. 

Začátek programu: v 11h – v restauraci U Salzmannů nebo vyzvednutí průvodcem v hotelu či na parkovišti (v případu většího počtu než 15 os.)

Cena zahrnuje: služby průvodce po celou dobu, prohlídku centra města Plzně „Za historií, kulturou a divadlem“, prohlídku Plzeňského historického podzemí, tříchodový oběd a nápoj ve vyhlášené restauraci v centru města, prohlídku Muzea loutek (mimo pondělí)

Cena: 1290 Kč za osobu (Sleva 10% pro děti, studenty do 26 let a seniory nad 70 let)

Termín konání: celoročně

Obtížnost: střední (delší chůze, schody)

Doporučení a omezení: vhodné i pro rodiny se staršími dětmi

Trvání: cca 6h

Doprava: pěšky

Jazyky: Čeština, English, Deutsch, Français

Kapacita: 4 až 45 osob (pro 1 až 3 osoby lze sjednat individuální program)

Rezervace: Nutnost rezervace minimálně 3 dny předem

Možnost soukromé prohlídky:

  • Kapacita 1 až 3 osob
  • Cena 1790 Kč za osobu
  • Pro některé části programu můžete být připojeni k větší skupině

Doporučené služby a aktivity k doobjednání:

  • ubytování a doprava za výhodné ceny
  • prohlídka divadla J.K.Tyla nebo Nového divadla, vstupy do dalších turistických cílů, lístky na kulturní akce dle aktuální nabídky
Do Plzně za historií, kulturou a divadlemDo Plzně za historií, kulturou a divadlemDo Plzně za historií, kulturou a divadlemDo Plzně za historií, kulturou a divadlem