UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!

Chcete si užít parádní den v Plzni a zároveň podpořit najednou v rámci půldenního programu 5 drobných místních podnikatelů ve službách?

Zveme Vás na program v Plzni, který si opravdu užijete. Sami si zvolíte svůj oblíbený podnik, kam společně s průvodcem zajdete na oběd, večeři, nebo kávu. Stejně tak sami vyberete jeden z turistických cílů, kam jste se chtěli již dlouho podívat, ale vždy bylo nějaké "ale". Případně ten, kam chodíte moc rádi a mrzí Vás, že návštěva teď delší dobu nebyla možná. Jednoduše nám napíšete JMÉNO PODNIKU A TURISTICKÉHO CÍLE DO POZNÁMKY. Jestliže do poznámky nic nenapíšete, vezmeme Vás tam, kam chodíme rádi my. :)

Součástí programu je i krátká prohlídka centra města s průvodcem, kterou si užijí i ti z Vás, kteří zde žijí. Vsadíme se, že většinu příběhů místních historických budov a zajímavostí určitě neznáte. Těšit se můžete i na dárek v podobě některého z produktů od místních farmářů a na pozornost od nás z místního rodinného podniku, která příjde vhod. 

Program je určen jak pro Plzeňáky, kteří mají zájem se pobavit, něco nového zažít a dobře se najíst, tak i pro přespolní. Vyrazit můžete jako pár, rodina i jako parta kamarádů nebo kolegů a podpořit tak své oblíbené podniky a místní drobné podnikatele, kteří se na Vás již moc těší! 

Pokud bychom neuměli splnit náhodou vzhledem k situaci ve Vámi vybraném termínu Vaše přání do puntíku, určitě najdeme společně řešení, které Vás bude bavit! Čas i místo začátku programu umíme samozřejmě na přání posunout. Jsme flexibilní, určitě se vždy domluvíme. 

Program můžete koupit i jako dárkový voucher pro někoho, koho byste rádi obdarovali. Pokud by mu nevyhovoval zvolený termín, bez problémů najdeme společně s ním jiný!

Teď už stačí jen najít vhodný termín, zvolit počet osob, sdělit nám, do jakého podniku v centru na jídlo, a které místo Vás láká na prohlídku. Pojďme na to!

Těšte se, my se také těšíme! 

 

Začátek programu: 11 hodin "u andělíčka", katedrála sv. Bartoloměje

Cena zahrnuje:

  • 1) oběd/večeři (hlavní jídlo a nápoj) nebo "kávu" (zákusek, káva nebo jiný nápoj) ve Vašem oblíbeném podniku v centru města
  • 2) prohlídku Vámi zvoleného turistického cíle (základní okruh s průvodcem nebo individuálně, případně s audioguidem) v centru města
  • 3) prohlídku centra města "Copa tuto je?" s průvodcem
  • 4) dárek od místních farmářů
  • 5) malou pozornost pro posílení imunity z místního rodinného obchodu

Cena: 1000 Kč za osobu (Sleva 10% pro děti, studenty do 26 let a seniory nad 70 let)

Termín konání: celoročně, jakmile to bude možné :)

Obtížnost: zvládne to každý

Doporučení a omezení: pro všechny, kteří si chtějí užít parádní půlden v Plzni s návštěvou zajímavých míst i skvělé jídlo a pití ve svém oblíbeném podniku

Trvání: 3,5 - 4,5h

Doprava: pěšky po centru města

Jazyky: Čeština, English, Deutsch

Kapacita: 4 až 10 osob (pro 1 až 3 osoby lze sjednat individuální program)

Rezervace: Nutnost rezervace minimálně 14 dnů předem

Možnost soukromé prohlídky:

  • Kapacita 1 až 3 osob
  • Cena 1250 Kč za osobu

Doporučené služby a aktivity k doobjednání:

  • rádi Vám zarezervujeme ubytování v jednom z krásných hotelů v centru, případně zajistíme jakoukoliv dopravu, jestliže nejste z Plzně
UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!UŽIJTE SI OPĚT PLZEŇ!