Pivo v Plzni s prohlídkou minipivovaru a degustací

 

Jste fandové piva z malých pivovarů a už dlouho se toužíte podívat, kde a jak se tato piva vaří? Vezměte partu kamarádů nebo kolegů z firmy a vydejte se s námi do minipivovaru v centru města Plzně. Na začátku programu si v rámci krátké prohlídky projdete historické centrum Plzně a zastavíte se na významných místech plzeňského pivovarství. Po procházce centrem města navštívíme plzeňský minipivovar Beerfactory, který se zaměřuje na různé druhy svrchně a spodně kvašených piv. V minipivovaru na nás bude čekat sládek/majitel, se kterým si projdeme výrobní prostory s výkladem o výrobě piva a spolu s ním ochutnáme i několik druhů místních piv (minimálně 4 vzorky). Součástí degustace je i "pivní sousto". Po celou dobu programu budete mít k dispozici průvodce - pivního experta.  Po skončení programu je možné pokračovat v degustacích v některém z plzeňských pivních barů (konzumace zde není součástí programu).

Začátek programu: individuálně dle možnosti skupiny, doporučeno ve 14h

Cena zahrnuje: pivního experta jako průvodce po celou dobu prohlídky, vstupné na prohlídku minipivovaru, degustaci min. 4 druhů piv, pivní sousto (malé občerstvení k degustaci)

Cena: 550 Kč za osobu (Sleva 10% pro děti, studenty do 26 let a seniory nad 70 let)

Termín konání: celoročně

Obtížnost: lehká

Doporučení a omezení: min. věk 18 let, zejména pro milovníky piva a nadšence pro craft beers

Trvání: Cca 2h

Doprava: Pěšky

Jazyky: Čeština, English, Deutsch

Kapacita: 4 až 18 osob (pro 1 až 3 osoby lze sjednat individuální program)

Rezervace: Nutnost rezervace minimálně 7 dnů předem

Možnost soukromé prohlídky:

  • Kapacita 1 až 3 osob
  • Cena 750 Kč za osobu

Doporučené služby a aktivity k doobjednání:

  • Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj a oběd v případě pobytu v Plzni celý den
Pivo v Plzni s prohlídkou minipivovaru a degustacíPivo v Plzni s prohlídkou minipivovaru a degustacíPivo v Plzni s prohlídkou minipivovaru a degustacíPivo v Plzni s prohlídkou minipivovaru a degustací