Návštěvníci

Chystáte se sami, s partou přátel, či partnerem do Plzně a nemáte čas trávit hodiny plánováním a vyhledáváním na internetu?

Objevujte Plzeň s námi a užijte si dovolenou bez starostí.

Vyberte si jeden z našich tematických programů, zaplaťte online a ostatní zařizování přenechte nám. Vy si v Plzni užijte pouze okamžiky, na které budete rádi vzpomínat.

Nevyhovuje Vám aktuální nabídka? Napište či zavolejte, co chcete v Plzni zažít. My Vám zajistíme ubytování v příjemném hotelu, dopravu, program se zkušeným průvodcem i zážitky na míru. Sestavíme pro Vás přesně takový zážitek v Plzni a okolí, který Vás bude bavit a budete o něm s nadšením vyprávět rodině a známým.

Speciální nabídka

Nenechte si ujít významné akce v Plzni

V Plzni se během roku konají významné kulturní či sportovní akce. Některé jsou pouze jednorázové (např. různé koncerty známých českých i zahraničních kapel, sportovní zápasy), jiné už mají dlouholetou tradici (filmový festival Finále Plzeň v dubnu, Slavnosti svobody začátkem května, mezinárodní Metalfest Open Air, Mezinárodní festival Divadlo v září, pivní festival Pilsner Fest a další).

Naše speciální nabídka obsahuje programy, díky nimž za zvýhodněnou cenu můžete pořídit ubytování v příjemném hotelu v centru Plzně, prohlídku města a turistických zajímavostí s naším zkušeným průvodcem, vstup na danou akci a další zajímavý program v Plzni.

Více se dozvíte u každého programu.

30.6.-1.7.2018 Vychutnejte si dva dny v Plzni s Divadelním létem pod plzeňským nebem30.6.-1.7.2018 Vychutnejte si dva dny v Plzni s Divadelním létem pod plzeňským nebem

Nahoru

Půldenní a večerní programy

Jedete do Plzně jen na skok a chcete poznat to nejlepší?

Vyberte si z naší nabídky půldenní nebo večerní program podle Vašich zájmů. Ať máte rádi dobré jídlo a pití, pivo, kulturu, historii, architekturu, sport nebo trochu adrenalinu, najdete zde ten pravý program přímo pro Vás.

To nejlepší z PlzněTo nejlepší z Plzně Za historií města a piva centrem PlzněZa historií města a piva centrem Plzně Příběh piva – večerní programPříběh piva – večerní program Plzeň – hlavní město pivaPlzeň – hlavní město piva Putování po minipivovarech PlzeňskaPutování po minipivovarech Plzeňska Po Plzni za pivem a sportemPo Plzni za pivem a sportem Zážitkový let nad Plzní - 30 min pro 1 os.Zážitkový let nad Plzní - 30 min pro 1 os. Zážitkový let nad Plzní - 60 min pro 1-3 os.Zážitkový let nad Plzní - 60 min pro 1-3 os. Poznejte Plzeň aktivní cestou - běžecká prohlídkaPoznejte Plzeň aktivní cestou - běžecká prohlídka
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 33 in /home/www/enjoypilsen.cz/www/lib/database.php on line 112
Návštěva tří plzeňských minipivovarů - Pukrmistr Černice, Raven a BeerfactoryNávštěva tří plzeňských minipivovarů - Pukrmistr Černice, Raven a Beerfactory

Nahoru

Celodenní programy

Zdržíte se v Plzni déle a už máte zajištěné ubytování?

Každý z našich celodenních programů Vám představí to nejlepší z Plzně z jiné perspektivy. Zvolte si variantu, která je nejbližší Vašemu srdci a náš zkušený průvodce zajistí, abyste si tento den v Plzni báječně užili.

Plzeň a plzeňské pivo v jednom dni s večerním programemPlzeň a plzeňské pivo v jednom dni s večerním programem Do Plzně za historií, kulturou a divadlemDo Plzně za historií, kulturou a divadlem Industriální paměť města PlzněIndustriální paměť města Plzně Plzeň – město osvobozené americkou armádouPlzeň – město osvobozené americkou armádou Plzeň – více než 700 let architektonického vývoje městaPlzeň – více než 700 let architektonického vývoje města

Nahoru

Vícedenní balíčky

Chcete si užít pár dní v Plzni naplno bez zdlouhavého plánování a starostí?

Objednejte si některý z vícedenních balíčků, které Vám za výhodnou cenu nabízí atraktivní program včetně ubytování v příjemném 4-hvězdičkovém hotelu v centru města. Ostatní už zajistíme za Vás.

Starat se o Vás bude náš zkušený průvodce, se kterým poznáte významné plzeňské památky, nevšední příběhy a vyhlášené restaurace. Poskytne Vám také dobré rady a dostatek volného času na odpočinek, nákupy či vlastní objevování Plzně.

Dva dny s pivem a kulturou v PlzniDva dny s pivem a kulturou v Plzni Dva dny s pivem a zážitky v PlzniDva dny s pivem a zážitky v Plzni

Nahoru